HAVALE MASRAFINIZ BiZDEN >>>> Western Union veya MoneyGram üzerinden yapacağınız 1000 TL ve üzeri yüklemeler de havale ücretini size iade ediyoruz!

KAZANANLAR

Loto Çekilişlerinde Büyük İkramiye Kazanan Üyelerimizin Bazıları

İkramiye Kazanan Üyelerimizin Bazıları

5.000 Dolar üzerinde ikramiye kazanmış ve kendilerinden onay alınmış üyelerimizin fotoğraf ve açıklamaları web sitemizde yayınlanmaktadır.
Büyük ikramiye kazanmış fakat bu sayfamızda görüntülenmek istemeyen üyelerimize de teşekkürlerimizi sunarız.

Loto MAX / MAX-Millions'dan TAM 4 MİLYON TL - (1 MİLYON KANADA DOLARI) Kazanan Üyemiz

"... Uzun süre boyunca oynadığım loto max 'tan kazandığım süper ikramiyeye sizler sayesinde ulaşmak bana heyecan verdi. Allah razı olsun, hayırlı işleriniz devam etsin. .. 17-Aralık-2018"

Şevket TİROĞLU
Edirne
100 MILLION$ FORTUNE Kazı-Kazan Kartından 100 Bin Dolar Kazanan Üyemiz

"... Son derece mutluyum, ne diyebilirim ki, size güvenimi boşa çıkarmadınız, çok sağolun... 28-Haziran-2015"

Nurcan BUDAK
Istanbul
Loto TOUT-OU-RIEN'den 250 Bin Dolar Kazanan Üyemiz

"... 8 Şubat 2015 tarihindeki "ya hep ya hiç" lotosunda hiçbir rakam tutmayan kuponumdan 250.000 dolar kazandım. Açıkçası acayip şaşkınım ve hayaldeyim sanki. Sizlere çok çok teşekkürler ..."

Oğuzhan Taşçı
Ankara
Loto MAX'dan 333 Bin Dolar Kazanan Üyemiz

"... LotoMax'taki "50 Kişinin Herbirine 1 Milyon Dolar" ilave çekilişinde 7 numaranın 7'sini de bildim ve benim gibi 7 numarayı bilen diğer 2 arkadaş ile 1 Milyon Doları paylaştım ve 333.333 Kanada Dolarının sahibi oldum. Hayatımda bir arada gördüğüm en büyük miktarlı para olduğu için dahada çok heycanlıyım. Siteniz aracılığı ile 7 ay öncede 3500 Dolar civarında bir ikramiye kazandım. Fakat bu sefer kazandığım ikramiye muhteşem. Tüm LotoNet çalışanlarına ve bu sitenin kurucularına çok teşekkür ediyorum ve saygılarımı sunuyorum ..."

Hüseyin Güvener
Antalya
Loto SPRINTO'dan 250 Bin Dolar Kazanan Üyemiz

"... Yaklaşık 1 yıldır düzenli olarak hergün katıldığım Sprinto'nun 3 Haziran 2013 çekilişinde sizler sayesinde kazandığım 250.000 Kanada Doları'ndan dolayı sizlere binlerce kez minnettarım. Hayatım değişti diyebilirim. Yaklaşık 450.000 TL'yi eksiksiz olarak teslim etmenizden, dürüst tutumunuzdan ve kazandığım ikramiyeyi hızlı olarak elime ulaştırmanızdan dolayı da ayrıca sizlere teker teker teşekkür ederim. Hakkınızda etrafımda çok fazla olumlu sözler işittim ve sizlere güvenerek yaklaşık 1 senedir çekilişlere katılıyorum. Umuyorum sizin gibi kaliteli ve dürüst kuruluşlar çoğalır. Tekrardan sizlere sevgilerimi ve saygılarımı sunarım. Hergün çekilişlere katılmaya devam edeceğim, hoşçakalın ..."

Alev Enginoğlu
İstanbul
Loto 6/49'dan 130 Bin Dolar Kazanan Üyemiz

"... Şirketinizin web sitesi üzerinden 10 aydan beri loto oynuyorum. Hafta 2 kere çekilen loto 6/49 'a bugüne kadar hiç kaçırmadan katıldım. Birgün bende büyük bir ikramiye kazanacağıma kendimi acayip inandırmıştım ve şimdi param elimde. 130.000 Doları ömrümde hiçbir arada görmemiştim. Gerçi tek bir rakamla yaklaşık 4 milyon doları kaçırdım, bayağı üzüldüm ama çok iyi bir ikramiye kazandığım için acayip mutluyum. Yaşım 29 daha gencim, sizde burada olduğunuz sürece tekrar kazanacağıma inanıyorum. Tüm yardımlarınıza teşekkür ederim. Sizlere kolay gelsin, loto oynamaya devam ..."

S.Cüneyt ÇAPAN
Bursa
Loto POKER'den 100 Bin Dolar Kazanan Üyemiz

"... Süpersiniz :)) Dokuz aydır websitenizden lotolara hiç aksatmadan katılıyorum. 12 Ekim 2012 tarihinde POKER çekilişinden kazandığım 100.000 Dolar ikramiyemi 10 gün sonra banka hesabımda görünce çok mutlu oldum. Sağlam bir şirket olmanıza ve dürüstlüğünüze hayran kaldım. Hep böyle kalın sizin gibi kurumlara ihtiyacımız var. Yakınlarıma, arkadaşlarıma sizi bol bol tavsiye ediyorum.Çok teşekkür ederim."

Nil Karataş
Istanbul
Loto QUEBEC49'dan 31 Bin Dolar Kazanan Üyemiz

"Sayın lotonet çalışanlarının dikkatine. Hayatımda çok şeyler değiştirecek bu parayı sitenizden loto oynayarak kazandım. Bırakın otuz bin kanada dolarını biryerde görmeyi, beş bin lirayı bile bugüne kadar bir yerde göremedim. Loto quebec49 çekilişine geçen hafta katıldım. (8 eylül 2012) Kazandığım otuz bin beşyüz kanada doları ile ailemle iş kuracam. Bütün çalışanlara iyi çalışmalar ..."

Metin Akkuş
Gaziantep
Loto 6/49'dan 43 Bin Dolar Kazanan Üyemiz

"... 2 ay öncesine kadar her hafta sayısal loto oynardım fakat çekilişlere hile karıştığını duyduğum günden beri sayısal loto oynamıyorum. Sizin sitenizi arkadaşım tavsiye ettikten sonra her hafta 5, 6 kupon Loto649 oynuyorum. Zaten sayısal lotoya birebir benziyor (...) Hala inanamıyorum ya şoktayım bir haftadır. Loto kuponumu ve paramı aşırı hızlı teslim aldığım için sizlere minnettarım. Bu arada bu bahane ile yurtdışına ilk kez çıktım, misafiriniz oldum, hepiniz çok yardımseversiniz (...) Kazandığım ikramiyeyide yazayım, üyelerinizde bilsin, 28-Temmuz-2012 çekilişinde yurtdışındaki kazanan 7 kişiden birisiyim, kuruşu dahil 42.330,30 Kanada Doları kazandım ve teslim aldım (...) Çok fazla yazdım ama hala inanamıyorum, çok çok teşekkürler LotoNet ..."

H.Sevda Taşkıran
Tekirdağ
Loto 6/49'dan 58 Bin Dolar Kazanan Üyemiz

"... Herkese merhaba, LotoNet.Net yetkililerine şunu söylemek istiyorum. Hayatımda bir daha bir arada göremeyeceğim para kazandım. 4 Temmuz'da 57.520 Doları kazandığımdaki sevincimi, çığlığımı görmeliydiniz. Sizler harikasınız. Türkiye'den sevgiler..."

Alaattin Yücel
İstanbul
Loto MAX'dan 85 Bin Dolar Kazanan Üyemiz

"... Loto çekilişlerine tahminen 7 aydır katılıyorum. LottoMAX çekilişi favorim ama genelde hepsinden üç beş oynuyorum. Uzun denemelerim üzerine şansım döndü ve 13.Nisan.2012 LottoMAX çekilişinden 84.850 $ ikramiye kazandım. Çok çok güzel bir para, hala inanamıyorum, ne diyeceğimi de bilemiyorum. Yardımlarını esirgemeyen sizlere saygılar sunuyorum."

Kenan Alkan
Aydın
Loto MAX'dan 6 Bin Dolar Kazanan Üyemiz

".... Bu haftaki (06-Temmuz-2012) Lotomax'tan 6 tutturdum ve 6.053 Kanada Doları kazandım. Bu şansımı sizin sayenizde paraya çevirdiğim için öncelikle size teşekkür eder, tüm çekilişe katılan üyelerinize selamlar ve bol şans dilerim. Şunuda ilave edeyim biraz reklamınız olsun :-) Ben 6 tutturdum, iyide bir ikramiye kazandım, sizde katılın sizde kazanın."

Ahmet Başoğlu
İstanbul
Loto MAX'dan 364 Bin Dolar Kazanan Üyemiz

".... Tamı tamına 363.765 Dolar kazandım. Kuruşuna kadar paramı teslim ettiği için lotonetteki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Paraya çok sıkışık olduğum bir dönemdeydim bu para hayatımı değiştirdi. Sağ olasın lotonet, loto oynamaya devam."

Hüseyin .....
Rize
Loto TRIPLEX'den 20 Bin Dolar Kazanan Üyemiz

".... Mutluluktan ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Sizlere nekadar teşekkür etsem azdır arkadaşlar, Bizlere binlerce kilometre öteden sağladığınız muhteşem imkan için teşekkürlerim az kalıyo inanın. Çok ama çok mutluyum..."

Belma Sancaktar
Ankara
Loto EXTRA'dan 25 Bin Dolar Kazanan Üyemiz

".... Sadece şu kadarını söylemek isterim loto oynamak eğlenceli bir o kadarda heycan verici, fakat oynadığınız kurumun güven vermesi en önemlisi. Güven verme konusunda ve hizmet kalitesinde sizi bulduğum için kendimi şanslı görüyorum. ....Sürekli katıldığım extra çekilişinden YirmiBeşBin (25.000) Dolar kazandım. Sizlere teşekkürlerimi bildiriyorum. Bunun yanında paramı hızlı ve zamanında aldığım için şirketinize güvenim birkez daha arttı. Şirketinize başarılar ve bol kazançlar dilerim."

Mustafa Yıldırım
Hatay
Loto TRIPLEX'den 20 Bin Dolar Kazanan Üyemiz

"... Loto Triplex çekilişinden 20.000 Dolar kazanmaktan çok mutluyum. Loto Triplex çekilişlerine 3 aydır düzenli olarak katılıyorum. Ucuz olmasından dolayıda hergün katıldım, sonunda şansım döndü ve kazandım. Tüm loto oynayan kişilere iyi şanslar dilerim. LotoNet çalışanlarına çok teşekkürler."

Binnur Çevik
İstanbul

 

 

4 MİLYON TL

Kazandı

30-Kasım-2018 Tarihli
Lotto MAX / MAX-Millions Loto Çekilişinden

1.000.000 $ (4 MİLYON TL) İkramiye Kazandı.

Üyemiz Şevket Tiroğlu'nu Tebrik Ediyoruz.

LotoNet.Net Yönetimi

<<<< Kazı-Kazan Oyna    Loto Oyna >>>>

Üyelerimizin fotoğrafı ve diğer bilgileri kendisinin yazılı onayı alınarak yayınlanmaktadır. Bu sebepten kendisine teşekkürlerimizi sunarız.