HAVALE MASRAFINIZ BiZDEN >>>> Western Union veya MoneyGram üzerinden yapacağınız 350 TL ve üzeri yüklemeler de havale ücretini size iade ediyoruz!

Mots Caches Multigrille

Kazı Kazan - Mots Caches Multigrille

Kazı Kazan Oyna

Skype Nedir?

Kazımayı, 23:00-24:00 saatleri arasında CANLI olarak, Skype'tan izlemek istermisiniz?


Tek tek kelime veya sembol kazımalı kartların, kazıma süresinin uzun sürmesi nedeni ile BU KARTTA CANLI YAYIN YOKTUR. Kart görüntüsü hesabınıza direkt yüklenir.
Kartı Kazımak İstediğiniz Tarihi Seçiniz?

Kaç Adet Kazı Kazan Kartı İstersiniz?
 

BU GECEKİ Kazı Kazan

Büyük İkramiye

1.750.000 TL


Kazanma Oranı : 2.89 kişide 1

Kart Fiyatı : 160 TL

Bilgiler


Ücret Bilgisi

Kazı-Kazan kart : 160 TL
Daha çok kart satın al, şansını arttır.

Nasıl Oynanır?

6 oyunuda kazıyoruz. 1 ve 2. oyunda 4 ile 11 harfli kelime bulduğunda ikramiye kazanırsın. 3. oyunda 5 ile 11 harfli kelime bulduğunda ikramiye kazanırsın. 4.oyunda tüm harfler aynı şekilde açılırsa alt satırında çıkan ödülü kazanırsın. 5 ve 6. oyunda 2 ile 5 kelime bulduğunda ikramiye kazanırsın.

Çekiliş ve İkramiye Bilgileri
İkramiye Durumu, her hafta Perşembe günü Kanada Loto Merkezi tarafından güncellenmektedir.
Kart Kazıma Gün ve Saatleri
Kazıma Günleri CANLI Kazıma CANLI OLMAYAN Kazıma
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
HERGÜN Türkiye Saatine göre 21:00'a kadar satın alacağınız kazı-kazan kartlarını, AYNI GECE 23.00 - 24:00 saatleri arasında CANLI olarak sizinle veya CANLI OLMADAN kazıyoruz.

Eğer kart kazıma işlemini CANLI izlemek İSTİYORSANIZ, yukarıdaki günlere göre (Çarşamba, Cumartesi ve Pazar hariç) 23:00 - 24:00 saatleri arasında bilgisayarınız veya cep telefonunuz veya tabletinizde bulunan Skype programının çalışır (açık) olması gerekmektedir. Biz sizi 23:00 - 24:00 saatleri arasında SKYPE'tan arayacağız ve CANLI olarak sizinle kartlarınızı kazıyacağız. Skype bağlantısı sırasında, sizin görüntünüzün veya sesinizin AÇIK OLMASI GEREKMEZ. Şirket personelimizin görüntüsü ve sesi açık olacaktır.

Eğer CANLI izlemek İSTEMİYORSANIZ yukarıdaki günlere göre HERGÜN kazı kazan kartınızı kazıyıp, görüntüsünü üyelik hesabınıza ekliyoruz. Ödül kazanmanız durumunda da email adresinize bilgi gonderiyoruz.

Eğer bilgisayarınız, cep telefonunuz veya tabletinizde Skype programı yoksa, ÜCRETSİZ yüklemek için buraya tıklayın : SKYPE İndir
Kazı-Kazan Kart Görüntüsü
Kazı-Kazan Kart Görüntüsü